TapDj

TAPDJ

Tap DJ to artysta, który jako pierwszy na świecie proponuje połączenie tańca " który słychać " z nowoczesną technologią dźwięku, tzn. tworzenie muzyki dzięki elektronicznym butom midi. Występ stepującego DJ'a jest wspaniałą interakcją z widownią, na oczach której powstaje nowocześnie brzmiący utwór, którego beat'y tworzone są stopami, elektronicznymi padami oraz czujnikami umieszczonymi na ciele !!!
TapDJ tap floor modul

wtorek, 18, sierpień 2020 13:47

     TapDJ tap floor modul to podłoga, która powstała aby dać jak największy komfort podczas stepowania. Podstawową zaletą tej koncepcji są piankowe podkłady które znakomicie tłumią drgania i jednocześnie amortyzują.

TapDJ roll floor

wtorek, 18, sierpień 2020 11:16

     TapDJ rool floor to bardzo wygodna i mobilna podłoga do stepowania. Jej główną zaletą jest składanie się w formie rollowania dzięki czemu wygodnie się ją transportuje w eleganckim i praktycznym pokrowcu.

TapDJ roll floor mała

poniedziałek, 17, sierpień 2020 12:36

     TapDJ rool floor to bardzo wygodna i mobilna podłoga do stepowania. Jej główną zaletą jest niewielka waga składanie się w formie rollowania oraz wygodny pokrowiec do transportu.All rights reserved TAPDJ 2014. Created by J-23 2014