TapDj

TAPDJ

Tap DJ to artysta, który jako pierwszy na świecie proponuje połączenie tańca " który słychać " z nowoczesną technologią dźwięku, tzn. tworzenie muzyki dzięki elektronicznym butom midi. Występ stepującego DJ'a jest wspaniałą interakcją z widownią, na oczach której powstaje nowocześnie brzmiący utwór, którego beat'y tworzone są stopami, elektronicznymi padami oraz czujnikami umieszczonymi na ciele !!!
TapDJ w Dzień Dobry TVN

     W śniadaniowym programie Dzień Dobry TVN swoje możliwości taneczno-muzyczne prezentował TapDJ improwizując taniec z jednoczesnym wykorzystaniem własnej konstrukcji padów muzycznych.

Futurystyczna lekcja muzyki

      23.02.2014 w jednej z warszawskich szkół odbyła się wyjątkowa lekcja muzyki. Uczniowie mogli poznać tajemnice stepowania.

TapDJ w Cesko-Slovensko ma talent 2015

      W najnowszej edycji programu cesko-slovensko ma talent mieliśmy okazję zobaczyć TapDJ'a, który po raz pierwszy zaprezentował publicznie kolejne urządzenie - sekwenser krokowy. Dzięki tej kolejnej innowacji artysta nie tylko może stepując elektronicznymi butami tworzyć bity ale dołącza do tego całą aranżację muzyczną w pełni kontrolowaną podczas występu.

TapDJ in the office

Fragment of the graduation musical, in which TapDJ acted in one of stages impersonating the role of the clerical staff. See, what interesting happened to him at the work:)

TapDJ w Das Supertalent 2014 edition

W najnowszej edycji popularnego w Niemczech programu Das Supertalent emitowanego na antenie RTL ponownie mogliśmy oglądać TapDJ'a.

TapDJ w programie Dzieki Bogu weekend - improwizacja

      W jednym z odcinków kabaretowego programu Dzięki Bogu weekend Tomasz Pałasz TapDJ miał okazję wystąpić.

TapDJ w Mam Talent

     Występ TapDJ'a wzbudził zachwyt wszystkich jurorów otrzymując 3xTAK. Nawet Kuba Wojewódzki nie krył słów uznania dla nowatorskiego i pełnego energii występu.

 

TapDJ w TVP2 - kabareton

TapDJ w TVP2 - kabareton11.11.2013 podczas programu Kabaretowa Noc Listopadowa wystąpił TapDJ prezentując znany utwór grupy Van Halen - Ain't talking bout love. Dość dynamiczna perkusja w całości została zagrana nogami wykorzystując swój wynalazek perkusyjne buty midi. Relację z tego występu możemy obejrzeć poniżej.

Warszawski Klub Enklawa

Warszawski Klub Enklawa20.06. 2013 w warszawskim klubie Enklawa odbył się koncert zespołu TapDJ & live music project. Jest to autorski projekt trzech muzyków : Robert Kowalczyk gitara elektryczna, Łukasz Jakubowicz instrumenty klawiszowe oraz Tomasz Pałasz jako perkusista oraz urządzenia dj. Muzyka którą proponują to progresywny house z żywymi instrumentalistami improwizującymi na żywo. Fragmenty tego koncertu możemy obejrzeć w krótkim filmie.

TapDJ w niemieckim Supertalent

TapDJ w niemieckim SupertalentUdział TapDJ'a w Programie "Das Supertalent" emitowanego na programie RTL to potwierdzenie, że jego umiejętności gry na własnej konstrukcji butach perkusji, wzbudzają entuzjazm nie tylko u polskiej widowni. Bez wątpienia jego występ wraz z Robertem został nie tylko zauważony za naszą zachodnią granicą ale sądząc po reakcji widowni zdobył wiele fanów. Werdykt jury również docenił naszych artystów dając im 3 x tak. Czekamy na kolejne relacje z występów i może nie tylko w Europie!!!All rights reserved TAPDJ 2014. Created by J-23 2014